Twój koszyk
Produktów:
0
Kwota:
0,00 zł
do kasy
Kontakt
E-mail:
info@fotosoria.pl
Telefon:
609-708-890
napisz do nas

W końcu nowa wersja strony

Minął już rok od uruchomienia naszej pierwszej, bardzo prowizorycznej strony internetowej, która pełniła głównie funkcję informacyjną. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszą ofertą, coraz większą liczbą sprzedaży oraz poszerzaniem asortymentu, stała się ona utrudnieniem zarówno dla Ciebie, jak i dla nas.

Z tego też powodu uruchomiliśmy nową wersję fotosoriów, która, mamy nadzieję, nie tylko znacznie ułatwi Ci dokonanie zakupu, ale także będzie przyjemniejsza dla oka.

Największą i chyba najbardziej zauważalną zmianą jest wprowadzenie sklepu oraz uporządkowanie naszej oferty tak, aby znalezienie tego, czego szukasz, nie sprawiło Ci problemu.

Ponieważ jednak to głównie Ty będziesz korzystał z tej strony, chętnie poznamy Twoją opinię na jej temat. Podziel się nią z nami w komentarzach pod tym wpisem lub po prostu napisz do nas.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/solith/domains/fotosoria.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

Copyright fotosoria.pl
Projekt i realizacja: WPmagus