Twój koszyk
Produktów:
0
Kwota:
0,00 zł
do kasy
Kontakt
E-mail:
info@fotosoria.pl
Telefon:
609-708-890
napisz do nas

Urlopowe dni darmowej dostawy (11-28 września)

Informujemy, że od 11 września robimy sobie urlop. Wracamy do Was już 28 września i jak najszybciej zrealizujemy zamówienia złożone podczas naszej nieobecności.

Za utrudnienia i niedogodności bardzo serdecznie Was przepraszamy.

Zgodnie z naszą tradycją oferujemy wysyłkę gratis, dla osób które podczas naszej nieobecności złożą zamówienie na co najmniej 30 zł lub wybiorą płatność przelewem.

Wkrótce nowości

Mamy przygotowane dla Was trochę nowości. Więcej na ten temat w sierpniu… :)

A ponieważ ich przygotowanie trochę nas zajmie, to do tego czasu działalność sklepu zostaje zawieszona.

Dni darmowej dostawy (5-15 września)

Wszystkie zamówienia złożone w dniach 5-15 września wysłane zostaną 16 września!

W ramach wynagrodzenia tego opóźnienia, jak zawsze, przesyłka gratis dla każdego zamówienia opłacanego przelewem – a pewnie i jakaś niespodzianka się znajdzie ;).

Dzień Darmowej Dostawy już 3 grudnia!

Dzień Darmowej Dostawy (3 grudnia 2012)3 grudnia 2012 roku to (kolejny już) Dzień Darmowej Dostawy! Wszystkie zamówienia złożone tego dnia dostają od nas darmową przesyłkę. Nie przegap takiej okazji. Już dziś zaplanuj, co chciałbyś kupić tego dnia!

PS. Koniecznie powiadom też o tym swoich znajomych – daj im możliwość załapania się 😉

Urlopowe dni darmowej dostawy (7-19 września)

Od 7 września odpoczywamy w Bieszczadach. Wracamy do Was już 19 września i wtedy zrealizujemy wszystkie zamówienia złożone podczas naszej nieobecności.

Za wszystkie niedogodności z tym związane najmocniej przepraszamy i, tak jak poprzednim razem, oferujemy z tego powodu pewną rekompensatę :).

Jeśli podczas naszej nieobecności złożysz zamówienie na co najmniej 30 zł lub wybierzesz płatność przelewem, to wysyłkę dostaniesz gratis.

Urlopowy tydzień darmowej dostawy (19-27 maja)

Od 19 maja odpoczywamy nad morzem. Wracamy do Was już 28 maja i wtedy zrealizujemy wszystkie zamówienia złożone podczas naszej nieobecności.

Za wszystkie niedogodności z tym związane, najmocniej przepraszamy.

Ale to nie wszystko…

Jeśli podczas naszej nieobecności złożysz zamówienie na co najmniej 30 zł lub wybierzesz płatność przelewem, to wysyłkę dostaniesz gratis.

Dzień Darmowej Dostawy już 30 listopada!

Dzień Darmowej Dostawy (30 listopada 2011)30 listopada 2011 roku to (kolejny już) Dzień Darmowej Dostawy! Wszystkie zamówienia złożone tego dnia dostają od nas darmową przesyłkę. Nie przegap takiej okazji. Już dziś zaplanuj, co chciałbyś kupić tego dnia!

PS. Koniecznie powiadom też o tym swoich znajomych – daj im możliwość załapania się 😉

Nowe zestawy filtrów efektowych

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do sprzedaży dwa nowe zestawy filtrów efektowych. Każdy z nich składa się z 3 filtrów, a są to zestaw filtrów RGB (czerwony, zielony, niebieski) i zestaw uzupełniający (żółty, fioletowy i fiołkowy). Zestawy te dostępne są oczywiście także w tańszej wersji do samodzielnego oklejenia.

Konkurs: Napisz artykuł i wygraj komplet filtrów korekcyjnych

Nowa strona z pewnością już Ci się „opatrzyła”. Najwyższy zatem czas na nowe atrakcje. Dlatego też przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać zestawy filtrów korekcyjnych LEE o łącznej wartości 189 zł.

czytaj dalej

W końcu nowa wersja strony

Minął już rok od uruchomienia naszej pierwszej, bardzo prowizorycznej strony internetowej, która pełniła głównie funkcję informacyjną. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszą ofertą, coraz większą liczbą sprzedaży oraz poszerzaniem asortymentu, stała się ona utrudnieniem zarówno dla Ciebie, jak i dla nas.

Z tego też powodu uruchomiliśmy nową wersję fotosoriów, która, mamy nadzieję, nie tylko znacznie ułatwi Ci dokonanie zakupu, ale także będzie przyjemniejsza dla oka.

czytaj dalej

Copyright fotosoria.pl
Projekt i realizacja: WPmagus